facebook

Case study BPH TFI

Klient: BPH TFI S.A

BPH TFI

Nazwa: Fundusze Inwestycyjne - System Flex

 

On-line: BPH TFI Analizy
 

Zakres prac:

Wdrożenie aplikacji Flex
Opracowanie szaty graficznej aplikacji
Wykonanie modułu importu danych
Wsparcie posprzedażoweOpis:

BPH TFI jako wiodący partner finansowy zdecydował się na opracowanie interaktywnego sposobu prezentacji swoich produktów finansowych.

Rozwiązanie skierowane do klientów pozwala na szybki i łatwy sposób prezentacji informacji o funduszach oraz ułatwia podjęcie decyzji co do dalszych inwestycji.
Opracowaliśmy aplikację opartą na 4 podstawowych krokach, jakie wykonuje klient. W początkowej fazie za pomocą łatwych narzędzi wybieramy interesujące nas produkty. W późniejszym etapie klient ma możliwość porównania wskaźników funduszy na wykresie. Ważnym elementem rozwiązania jest moduł modelowania portfela. Dzięki niemu możemy budować strategie inwestycyjne jak i dokonywać analiz ich rentowności.
Aplikacja wzbogacona jest o intuicyjny system podpowiedzi, dzięki czemu mało zaawansowani klienci z łatwością poruszają się w nomenklaturze finansowej.Technologia:

Klient oczekiwał intuicyjnego oraz łatwego panelu nawigacyjnego wzbogaconego o interaktywne rozwiązania. Idealnym rozwiązaniem było zastosowanie technologii Flex. Dodatkowo aplikacja działa w trybie on-line opartym na stałych aktualizacjach danych o funduszach do bazy systemu.Korzyści biznesowe:

Wdrożenie rozwiązania znacznie ułatwi komunikację z klientami. Zastosowane kroki sprzedaży instrumentów finansowych w trybie on-line wpłyną na zwiększenie odbiorców tego produktu. 

 

www.analizy.bphtfi.pl

 

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.