facebook

Gry i zabawy Flash

Jeżeli chcesz zaskoczyć klientów unikalnymi atrakcjami na stronie, platforma Moebius pozwala na tworzenie rozbudowanych gier i zabaw w technologii Flash.


Realizujemy gry i konkursy Flash dla każdego klienta. Nasz zespół specjalistów pomoże w:

  • opracowaniu mechaniki gry,
  • wykonaniu projektu graficznego,
  • wdrożeniu na wskazanej stronie internetowej,  
  • integracji gry z portalami społecznościowymi, 
  • zarządzaniu grami z poziomu systemu CMS Moebius

 

Pomagamy w realizowaniu następujących gier i zabaw Flash:

Gry zręcznościowe

Polegają na osiągnięciu jak najwyższych wyników oraz zdobywania określonej liczby punktów.

 

 Gry logiczne

Wymagają od gracza spostrzegawczości oraz logicznego podejścia do rozwiązywania problemów. W tym zakresie potrafimy wykonać gry typu puzzle, labirynty, znajdź różnicę czy konkursy wiedzy.

 

Gry platformowe

Skierowane do aktywnych graczy. Celem jest osiągnięcie jak najwyższego poziomu gry w określonym czasie.

 Gry typu dress-up

Polegają na nanoszeniu określonych elementów na dany obszar np. zaprojektuj wnętrze, dom, ubierz osobę. Całość może być zintegrowana z obrazkami dosłanymi przez użytkowników.

Kartki okolicznościowe

Tworzymy animowane kartki oraz gry okolicznościowe. Nasza wiedza oraz umiejętności pozwalają na kreowanie dowolnej koncepcji. Każda realizacja cechuje się unikalnym podejściem do tematu.

 

Integracja z Facebook

Tworzymy projekty, które mogą działać w ramach fanpage danej firmy. Jesteśmy przygotowani na integrację z danym kontem Facebook. Dzięki nam już teraz Twoja kartka świąteczna czy gra może trafić do szerszego grona użytkowników.

 

Platforma Moebius jest osią działania gry czy zabawy Flash. Dzięki niej można zarządzać listą graczy, aktywować i deaktywować grę oraz przeglądać jej aktywność na portalach społecznościowych.

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.