facebook

Pomnażaj zyski dzięki rozwiązaniom e-commerce platformy Moebius 2

Czy warto zainwestować w dedykowane rozwiązanie?


Nie będziemy nic sugerować. Możesz kupić buty nr 31 albo takie jak potrzebujesz.
 Czy warto poświęcić czas aby opowiedzieć nam o swojej wizji biznesu? Nie koniecznie, przecież nie musisz jej zrealizować. Czy warto mieć, dające przewagę, unikalne na rynku rozwiązanie? Doświadczenie dziesiątek wdrożeń e-commerce nauczyło nas słuchać klienta. Wiemy, że nasze rozwiązania powinny wspierać Twój model biznesowy, dlatego zawsze zaczynamy od indywidualnego projektu.

Z drugiej strony dziesiątki gotowych modułów pozwalają skrócić do minimum czas na implementację systemu, a nasze praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów e-commerce to gwarancja szybkiego startu. W naszym rozumieniu e-commerce to nie tylko sklepy on-line ale wszelkie internetowe platformy biznesowe w tym:

  • hurtownie on-line (systemy B2B)
  • programy lojalnościowe dla partnerów handlowych
  • systemy aukcyjne
  • porównywarki produktów i usług 
  • systemy zarządzania zamówieniami i produkcją
  • systemy CRM zarządzania relacjami z klientami

Zobacz jakie gotowe moduły e-commerce oferuje Moebius. Pamiętaj, że dziś przewagę na rynku zdobywają systemy hybrydowe, w których sklep jest tylko jednym z elementów. Zintegrowane aplikacje on-line łączą dziś sklepy z elementami Web 2.0, bazy klientów rozbudowują o systemy lojalnościowe, dostarczają często platform e-learningowych dla naszych partnerów czy handlowców. 

 

My wiemy jak wykorzystać Internet do budowania przewagi na rynku - skontaktuj się z naszym analitykiem.

 

 

 

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.