facebook

Czym jest Moebius?

Moebius to dusza strony internetowej - z pozoru niewidoczny dla klienta obszar Twojej strony, dzięki któremu osiągasz Swój cel.

  • Przemyślane rozwiązania e-commerce będą wsparciem dla Twojego biznesu.
  • System CRM i programy lojalnościowe  umożliwią budowanie trwałych relacji z klientem.
  • System CMS Moebius umożliwi Ci błyskawiczną aktualizację treści.
  • Wsparcie dla SEO -  poprawi Twoją pozycję w wyszukiwarkach.
  • Elementy Web 2.0 pozwolą budować społeczność wokół Twojej strony.


Nie istnieje gotowe rozwiązanie idealne dla Twojej firmy, nie ma też sensu wyważać otwartych drzwi budując wszystko od początku. Nasze doświadczenie i gotowe moduły w połączeniu w z elastycznością rozbudowy jaką daje Moebius pozwalają szybko budować unikalne rozwiązania spełniające Twoje wymagania.

W świecie błyskawicznie rozwijających się technologii niezbędne są narzędzia, które pozwolą elastycznie rozwijać Twoją aplikacje, aby stale utrzymywać przewagę nad konkurencją. Systemy oparte na platformie Moebius można rozwijać także po wdrożeniu, błyskawicznie dostosowując je do wymagań rynku.

Moebius nie jest jedynie zbiorem klocków z których nasi programiści tworzą aplikacje internetowe. Jest to dobrze zdefiniowana filozofia tworzenia aplikacji - od momentu analizy potrzeb klienta, przez dedykowane narzędzia do projektowania, biblioteki gotowych rozwiązań po samo wdrożenie i system kontroli jakości, oraz opiekę sprzedażową.

  

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.