facebook

Case study Polimex

Klient: Polimex

polimex

Nazwa: hurtowania e-commerce

On-line: Polimex hurtownia e-commerce

 

Zakres prac:

Opracowanie szaty graficznej
Wdrożenie platformy Moebius 2
Wdrożenie sprzedaży b2b
Wsparcie posprzedażowe

Opis:

Polmex.net powierzył naszej firmie wykonanie narzędzia wspomagającego sprzedaż e-commerce. Opiera się ono na platformie b2b wykorzystującej system Moebius 2.

Zadaniem stawianym przez projektantów było wykonanie rozbudowanej platformy e-commerce opartej na sprzedaży b2b. Nasi programiści wdrożyli wiele ciekawych funkcjonalności. Zaliczyć do nich można moduł mulitkoszyka, który zapamiętuje preferencje zakupowe określonych odbiorców hurtowych. Ponadto system wzbogacony jest o moduł importu danych pomiędzy zewnętrznymi bazami a systemem Moebius 2.

Realizacja opiera się na froncie wykonanym w języku PHP + Flash. Szata graficzna zawiera przejrzyste rozwiązania ukierunkowane na szybki proces zamawiania produktów. 



Korzyści biznesowe:

Sprzedaż e-commerce to jeden z głównych nurtów pozyskiwania klientów przez Polimex.net. Dzięki niemu odbiorcy mogą dokonywać zakupów w sposób zautomatyzowany przy użyciu nowoczesnych narzędzi b2b.

www.polimex.net/sklep

 

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.