facebook

Case study Mercedes Benz Warszawa

Klient: Mercedes Benz Warszawa

Mercedes Benz Warszawa

Nazwa: sklep e-commerce 

 

On-line: Mercedes Benz Warszawa Sklep

 

Zakres prac:

Wdrożenie platformy Moebius 2
Projekt graficzny
Hosting systemu

Opis:

Sklep internetowy wykonany dla największego autoryzowanego przedstawiciela Mercedes-Benz w Polsce. Firma Done współpracowała z agencją interaktywną Digital One i zajmowała się częścią technologiczną i graficzną projektu. 

Założeniem stawianym przez klienta było stworzenie sklepu przyjaznego dla odbiorcy połączonego z szybkością działania. Istotny był również sposób zarządzania systemem. Tutaj optymalnym rozwiązaniem stała się platforma Moebius spełniająca wszelkie wymagania klienta. 


Technologia:

Realizacja opiera się na froncie wykonanym w języku PHP + Flash. Administrator ma do dyspozycji system Moebius 2 pozwalający na zarządzanie sklepem oraz jego asortymentem.

Korzyści biznesowe:

Prezentacja asortymentu oraz zakup produktów drogą on-line spowodował zwiększenie popularności akcesoriów dostępnych dla klientów i wielbicieli marki Mercedes-Benz.

www.e-sklep.warszawa.mercedes-benz.pl

 

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.