facebook

Technologie - Optymalny wybór

Obecnie platforma jest połączeniem najnowszych trendów w kreowaniu aplikacji internetowych - RIA z niezwykle popularnymi rozwiązaniami opensource. Dzięki takiemu połączeniu Twoja strona zyskuje przewagę nad konkurencją bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.


W zależności od oczekiwań klienta i funkcji jaką ma spełniać portal - front jest budowany w dowolnej technologii: Flash, Flex, PHP. Natomiast panel zarządzania aplikacją jest wykonany w technologii Flex w połączeniu z PHP.

 

Flash

Flash

Szeroko wykorzystujemy możliwości technologii Adobe Flash do tworzenia efektownych, interaktywnych, multimedialnych stron oraz prezentacji multimedialnych na płytach CD. Ponadto dzięki Flash Remote'ingowi łączymy Flasha z dowolnymi źródłami danych dostarczając zaawansowanych mechanizmów takich jak: systemy rezerwacji biletów czy konkursy internetowe. Wdrażany i integrujemy najnowsze rozwiązania i frameworki – wspieramy grafikę 3D i videoprzekazy.


Flex

Flex

Rozwiązanie zaproponowane przez firmę Adobe, które umożliwia tworzenie aplikacji internetowych nastawionych na wygodę użytkowania i rozbudowany, funkcjonalny interfejs użytkownika. Rich Internet Application (RIA) to najnowszy trend tworzenia systemów bazodanowych on-line łączący intuicyjny graficzny interfejs okienkowy z wszystkimi zaletami strony internetowej.MySQL PHP

PHP + MySQL

Otwarta, darmowa technologia umożliwiająca tworzenie stron, portali i skalowalnych aplikacji internetowych. Wykorzystujemy znane, sprawdzone frameworki i rozwiązania(Prado, CakePHP, Joomla, CodeIgniter), które w razie potrzeby dostosowujemy do specyficznych wymagań. Ponadto dzięki własnym bibliotekom oraz wykorzystywaniu i rozbudowie uznanych rozwiązań tworzymy w pełni funkcjonalne, wydajne i bezpieczne, z punktu widzenia nawet najbardziej wymagających klientów aplikacje.

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.