facebook

Web 2.0 - Zbuduj społeczność z Moebiusem

Web 2.0 to trend w Internecie niosący przesłanie „każdy ma prawo głosu”.

To nie tylko blogi, facebooki i nasza-klasa. Niemal każdy portal powinien być otwarty na użytkownika - od prostych elementów takich jak możliwość anonimowego zagłosowania, po tworzenie pamiętników, wszystkie działania dające Internaucie możliwość interakcji z innymi użytkownikami są w duchu Web 2.0. Jednym ze sposobów zatrzymania Internauty na Twoim portalu jest pozwolenie mu na zaistnieje w jego obszarze.

Web 2.0


 
Jak wykorzystać Web 2.0?

Jeżeli oczekujesz, że Twój klient wróci do Twojego portalu, pozwól mu w nim zaistnieć.
Możliwość swobodnej wypowiedzi niewątpliwie stała się modą, ale dla wielu portali także koniecznością. Web 2.0 to nie tylko portale społecznościowe, to forum do swobodnej wypowiedzi. Ale przede wszystkim to taki sposób organizowania stron www, portali, sklepów internetowych etc. aby użytkownicy mogli je współtworzyć. Dzięki temu poprzez aktywizację użytkowników i budowaniu ich zaangażowania w tworzenie treści w sieci, mamy możliwość skupienia wokół marki/sklepu potencjalnych klientów. Dzięki modułom opracowanym z myślą o Web 2.0 w pełni wykorzystasz możliwości, jakie daje ten trend. 

 

Najważniejsze to dokładnie zidentyfikować potrzeby Twojej firmy - skontaktuj się z naszym analitykiem.

 

 

 Web 2.0

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.