facebook

Moduł księgowości

Księgowość - zarządzaj nią z poziomu Twojego systemu zarządzania firmą


Sklepy internetowe posiadają dwie strony – front widoczny dla klienta oraz zaplecze do zarządzania transakcjami dla administratora. Front jest bardzo ważny dla pozyskania i utrzymania klienta, jednak nie można zapominać, jeżeli chcemy szybko i sprawnie zarządzać sklepem internetowym, że musimy mieć wygodne i niezawodne narzędzie do zarządzania. W przypadku kilku zamówień miesięcznie możemy wszystko obsłużyć „ręcznie” , ale jeżeli planujemy kilkadziesiąt transakcji dziennie – każda czynność powinna być maksymalnie prosta i łatwa do wykonania – najlepiej zautomatyzowana.


Łącząc sklep z modułem księgowości możemy automatycznie wystawiać: dokumenty potwierdzające zamówienia, faktury, dowody wpłat, wydania magazynowe itp.


Moduł księgowości może zapewnić nam nawet prowadzenie księgi przychodów i rozchodów on-line co jest szczególnie wygodnym rozwiązaniem gdy firma obsługuje jedynie przychody z działania sklepu internetowego.
Alternatywnym rozwiązaniem jest zintegrowanie sklepu z gotowym programem księgowym używanym w firmie. Rozwiązania Moebiusa umożliwiają integrację zarówno z gotowymi systemami jak np. Subiektem jak i systemami „szytymi na miarę”.


Możliwości:

  • Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych
  • Raporty księgowe
  • Integracja z zewnętrznymi systemami księgowymi


Zastosowania:

  • Sklepy internetowe
  • Systemy aukcyjne
  • Platformy B2B

Moduły powiązane

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.