facebook

Nieoficjalny start strony

16 lipca 2010

Dziś pierwsza odsłona serwisu poświęconego platformie Moebius.
Zdecydowaliśmy się stworzyć stronę zarówno dla potencjalnych klientów jak i obecnych. Zadaniem portalu będzie nie tylko "przechwalanie się" ale przede wszystkim dostarczenie solidnej wiedzy o platformie dla obecnych oraz przyszłych użytkowników.

Platforma Moebius to system kreowania webaplikacji stworzony przez firmę Done. Początkowo był to dodatek do serwisu funkcjonujący jako system CMS (Content Management System) z czasem Moebius zaczął się rozwijać integrować z innymi systemami on-line i spełnić nowe funkcje. Powstały między innymi: systemy CRM (Customer Relationship Management), systemy wspierające proces produkcji, księgowość on-line, szereg rozwiązań e-commerce od prostych systemów zamówień po internetowe hurtownie.

Pierwsze wersje systemu powstały w 2001 roku od tego czasu został wdrożony w ponad 200 serwisach internetowych stworzonych przez Done. Platforma Moebius zaczęła żyć własnym życiem dlatego też dedykujemy jej ten portal.

autor: Moebius

WDROŻENIA

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.